Проблеми чорнобильців Житомирщини обговорили в обласній раді

DSC00253Під головуванням заступника голови обласної ради Володимира Ширми відбулась зустріч присвячена питанням чорнобильців за участі представників громадських організацій.

Присутні розглянули питання, які найбільше хвилюють постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, це виконання постанови Кабінету Міністрів щодо комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради, виділення коштів з обласного бюджету на необхідне медичне обладнання та медикаменти для проведення операцій на теренах області. Також мова йшла про виділення коштів на додаткове харчування та санаторно-курортне оздоровлення, а також необхідність знайти шляхи вирішення цього питання на рівні територіальних громад.

Участь у заході взяли т.в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Мошківська, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Прокопець та генеральний директор КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Богдан Леськів.

Учасники засіданні дійшли спільної думки про необхідність в подальшому розбирати всі проблемні питання за круглим столом.

Довідково.

Житомирщина належить до регіону, який найбільше постраждав від аварії на атомній станції.

На її теренах за станом на 01.01.2021 проживає 233,8 тис постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС або 19 % від загальної чисельності населення області, у тому числі:

50,4 тис потерпілих дітей, 255 з яких мають інвалідність, пов’язану з наслідками аварії на ЧАЕС;

6,9 тис учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

DSC00192

DSC00192

DSC00192

DSC00192

DSC00192

DSC00192

DSC00192

DSC00192

DSC00192

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2