Підтримка футболу та розвиток спортивної інфраструктури – один із пріоритетів обласної ради, - Володимир Федоренко

image 22Голова обласної ради Володимир Федоренко зустрівся із головою Житомирської обласної асоціації футболу Русланом Павлюком. Під час зустрічі мова йшла про поліпшення умов проведення змагань для спортсменів, зокрема розбудови спортивної інфраструктури, а саме футбольних полів зі штучним покриттям.

«У суботу, 30 січня, в Житомирі стартував Відкритий зимовий Кубок Житомира з футболу «Сніжинка-2021».  Весною ми готуємось провести Суперкубок Житомирської області з футболу. Наразі відкрите питання місце проведення фіналу», зазначив голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

Суперкубок Житомирської області з футболу – це одноматчевий турнір,у якому зустрічаються володар Кубку Житомирської області й переможець Чемпіонату Житомирської області. На Житомирщині Суперкубок проводився вже чотири рази – у 2008, 2009, 2018 та 2019 роках.

За словами голови обласної ради Володимира Федоренка, розвиток спорту на Житомирщині один із пріоритетів обласної ради, в тому числі, що стосується підтримки футболу.

«Приємно бачити у календарі Української асоціації футболу на 2021 рік двох наших відомих футболістів з Житомирщини: Олександра Зінченка та Руслана Малиновського. Це зірки вже світового масштабу і Житомирщина має зростати якомога більше таких професіоналів. А обласна влада, зі свого боку, має створити для цього необхідні умови. Будемо розвивати футбол разом», - зазначив під час зустрічі Володимир Федоренко.

Також Володимир Федоренко озвучив наміри провести велику виїзну робочу нараду на стадіоні "Полісся" за участі влади міста та області, Української асоціації  футболу та Нацполіції.

image 3

image 3

image 3

image 3

image 3

image 3

image 3

image 3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2