Депутати відпрацювали у двох профільних комісіях обласної ради

01Заходи з реалізації обласних галузевих програм та обсяги їх фінансування погодили 22 січня депутати під час спільного засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету та фінансів і з гуманітарних питань. До обговорення програм долучився перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко.

Зокрема члени постійних комісій заслухали заходи з реалізації Програми розвитку системи освіти Житомирської області на 2021-2025 роки. У рамках Програми буде реалізовуватись проєкт «Обдарована дитина», на впровадження якого передбачено понад 1 млн грн, ще більше 2 млн грн буде спрямовано на організацію освітнього процесу для дітей, які тривалий час лікуються у обласних медичних закладах.

Також депутати доручили управлінню освіти та науки облдержадміністрації розробити програму «Питна вода», аби забезпечити школи та дитячі садки області якісною питною водою.  

Ґрунтовно обговорили члени комісій заходи в рамках регіональної (комплексної) цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018 – 2022 роки. Зокрема йшлося про утримання Житомирського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на що передбачено понад 1,5 млн грн. Наразі у закладі створено 30 місць, які постійно зайняті, але, як зазначила керівниця гуртожитку, їх потрібно збільшити щонайменше на 10 місць. Тож депутати запропонували керівництву гуртожитку надати на наступне засідання профільної комісії пропозиції про поліпшення умов перебування та скільки коштів на це потрібно. В рамках цієї ж програми буде придбано житло на суму 500 тис. грн дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Окрім цього профільні комісії погодили заходи Обласної цільової програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності на 2021 рік на суму понад 416 тис. грн. та Обласної цільової програми запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2021 рік на суму більше 100 тис. грн.

Обговорюючи обласні програми, що були внесені на розгляд комісій, депутати наголосили на тому, що відповідні структурні підрозділи облдержадміністрації мають щоквартально звітувати про хід виконання цих програм.

Усього на засіданні профільних комісій депутати розглянули 15 питань порядку денного.

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2