Депутати розглянули важливі питання аграрного сектора

DSC05111У Житомирській обласній раді за участі заступника голови обласної ради Володимира Ширми пройшло засідання комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села. Було розглянуто питання бюджету Житомирської  області на 2021 рік та  програму економічного і соціального розвитку  Житомирської області на 2021 рік.

Участь у комісії взяв голова обласної ради Володимир Федоренко, який привітав нових депутатів VIII скликання з початком роботи, побажав їм успіху і плідної праці, а також нагадав, як важливо поєднувати досвід здобутий роками зі свіжими ідеями. «Потрібно пильно звернути увагу на становище сільської місцевості на Житомирщині, проаналізувати ситуацію і виявити основні проблеми, покращити реалії  українського села»,  - наголосив Володимир Федоренко. Також було відмічено неймовірний потенціал для розвитку аграрного комплексу на території  Житомирської області.  Голова обласної ради Володимир Федоренко і заступник голови Володимир Ширма також звернули увагу на важливість виїзних нарад для кращого ознайомлення з проблемами кожного району Житомирщини.

В тому числі, комісія порушила питання, стосовно програми економічного і соціального розвитку розвитку Житомирської області, яка включає в себе, зокрема, наступні пункти:

- Аналіз економічного і соціального розвитку області;

- Інвестиційно-інноваційна та зовнішньоекономічна політика;

- Розвиток малого і середнього підприємництва;

- Розвиток промисловості;

- Розвиток агропромислового комплексу;

- Розвиток земельних відносин та землевпорядкування територій.

 Протягом засідання, комісія дуже ретельно розглянула запропонований бюджет  Житомирської області на 2021 рік, проте вирішила, що він вимагає більш детального ознайомлення, а департамент фінансів врахував всі зауваження, які були висловленні під час обговорення питань.

DSC05040

DSC05044

DSC05056

DSC05074

DSC05090

DSC05098

DSC05103

DSC05111

DSC05123

DSC05129

DSC05148

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2