Про Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області

Проєкт


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга сесія                        VІІІ скликання

від                           №

Про Методику розрахунку орендної
плати за майно спільної
власності територіальних громад
сіл, селищ, міст Житомирської області

Відповідно до законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від , з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення обласної ради від 15.12.11 № 333 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», зі змінами, внесеними згідно з рішеннями обласної ради від 22.11.12 № 697 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 15.12.11 № 333 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», від 18.12.2018 № 1327 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 15.12.11 № 333 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу», зі змінами».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

       

 

Голова обласної ради                          В.І. Федоренко

Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Казьмірик В.І. – начальник
управління майном виконавчого апарату обласної ради, 43-21-44
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: __.12.2020

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2