Засідання комісії

28.04.2021 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Початок о 10:00 у пресцентрі обласної ради.

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів перенесено на 23.04.2021.

Місце проведення – мала зала обласної ради

Початок о 10.00

21 квітня 2021 року:

- відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

Місце проведення - мала зала обласної ради.

Початок о 10.00. 

- відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та звязку.

Місце проведення - пресцентр обласної ради.

Початок о 16.00. 

15 квітня відбудеться засідання комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів

Місце проведення - мала зала обласної ради.

Початок о 11.00. 

У зв’язку з дією на території Житомирської області карантинних обмежень "червоної" зони, засідання відбудеться в режимі обмеженого доступу та з дотриманням протиепідемічних заходів.

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення обласної ради від  21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами,  08 квітня 2021 року об  11:00  у пресцентрі адмінбудинку  Житомирської обласної ради  за  адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1 (4-й поверх)  відбудеться  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення  посади директора Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради.

Онлайн-трансляція засідання конкурсної комісії  відбудеться  на вебсайті Житомирської обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2