НОВИНИ

Житомирський обласний туристичний інформаційний центр Житомирської обласної ради організував промотур «Туристичний Житомир очима дітей» для вихованців Житомирської спеціальної школи

Житомирський обласний туристичний інформаційний центр Житомирської обласної ради організував промотур «Туристичний Житомир очима дітей» для вихованців Житомирської спеціальної школиСьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, працівники КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Житомирської обласної ради організував екскурсію для учнів Житомирської спеціальної школи.

Міжнародний день захисту дітей в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва

Міжнародний день захисту дітей в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва В Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради 1 червня відбувся ряд заходів до Міжнародного дня захисту дітей. Свято для юних читачів та їх батьків влаштували силами колективу бібліотеки спільно з партнерами.

Володимир Ширма відвідав Новоборівський дитячий будинок-інтернат

Володимир Ширма відвідав Новоборівський дитячий будинок-інтернат1 червня заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма відвідав Новоборівський дитячий будинок-інтернат з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.