Депутати продовжили роботу у профільних комісіях

Депутати продовжили роботу у профільних комісіях

В обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,соціального захисту населення та у справах ветеранів. 

Участь у засіданні взяли заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, керівники закладів охорони здоров’я, департаментів ОВА та структурних підрозділів апарату обласної ради. 

Профільна комісія погодила звернення щодо штатної чисельності КП «Житомирський обласний лікувально- санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради, та КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.

Також депутати розглянули та підтримали питання про внесення змін у фінансовий план на 2022 рік  КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.

Крім того, депутати розглянули та взяли до відома звернення КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради щодо необхідності придбання спеціального транспорту для здійснення виїзної форми прийому донорів та заготівлі крові.

Загалом депутати розглянули 16 питань порядку денного.

Депутати продовжили роботу у профільних комісіях

Депутати продовжили роботу у профільних комісіях

Депутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіяхДепутати продовжили роботу у профільних комісіях

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2