Житомирщина попрощалася з Павлом Ментовим

Житомирщина попрощалася з Павлом Ментовим

Сьогодні, 4 травня, у Житомирі біля пам'ятного знака "Братам, загиблим у Афгані" відбулось прощання з  головою Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни Павлом Ментовим, який помер на 65-му році життя після тяжкої хвороби.

 У своєму поминальному слові заступник голови обласної ради Володимир Ширма висловив співчуття родині та близьким покійного від імені голови обласної ради Володимира Федоренка, всього депутатського корпусу обласної ради 8-го скликання та виконавчого апарату.

"Смерть Павла Валентиновича - це невимовна втрата для Житомирщини і для України. Він зробив багато добрих справ для людей. Опікувався воїнами-афганцями, їх родинами. Він працював до останнього, не здававсь, бо думав про інших. За його плечима багато досягнень.

Декілька разів Павло Валентинович обирався депутатом обласної ради, плідно працював на благо Житомирщини. У цей скорботний день ми розділяємо сум непоправної втрати, щиро співчуваємо рідним, близьким, побратимам покійного",- зазначив Володимир Ширма.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2