Сьогодні свій ювілей святкує заступник голови обласної ради Володимир Ширма

indexГолова обласної ради Володимир Федоренко, увесь депутатський корпус обласної ради 8-го скликання, виконавчий апарат щиро вітають Володимира Васильовича! У ці буремні весняні дні хочемо побажати миру та злагоди в нашій Україні!

Шановний Володимире Васильовичу!

Ювілей – це вік, коли життя набуває нового сенсу. Багато пережито, багато досягнуто. Ваших досягнень – незліченна кількість! Дякуємо за Вашу багаторічну, результативну працю, за усі добрі справи, які Ви зробили на благо Житомирщини.

Бажаємо насамперед міцного-міцного здоров’я та довголіття, родинного щастя! Нехай кожен день наповнюється радістю, а кожна справа супроводжується успіхом. Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками у житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті. Бажаємо успішної реалізації усіх Ваших нових планів, задумів та ідей!

Довідково. Володимир Васильович Ширма народився 1 травня 1962 року у селі Хутір-Мокляки Ємільчинського району Житомирської області у сім'ї колгоспників. Навчався у Кулішівській середній школі, яку закінчив у 1979 році. Після цього вступив до Житомирського сільськогосподарського інституту, закінчивши який, отримав спеціальність «вчений агроном». У 2003 році закінчив Національну академію державного управління при Президенті України та отримав диплом магістра державного управління. У 2015 році захистив  дисертацію за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами» та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

З грудня 2015 року – перший заступник голови Житомирської обласної ради. З вересня 2016 року  по листопад 2020 року –  голова Житомирської обласної ради. З листопада 2020 року по т.ч. - заступник голови Житомирської обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2