Подарунки для волейболісток

DSC09872Сьогодні, 11 квітня, ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» приймали  вітання від спонсорів та меценатів з нагоди перемоги у фіналі чотирьох Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2020/2021.

Привітати дівчат також завітали голова обласної ради Володимир Федоренко, заступник голови та президент федерації волейболу Житомирщини  Володимир Ширма, житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Наші дівчата показали не просто гарну гру, вони показали рівень найвищої спортивної майстерності. Житомирщина пишається вами. Хочу також подякувати благодійникам та меценатам, які підтримують спорт на Житомирщині. Спорт - запорука гармонійного розвитку нашого молодого покоління і це чудово, що є така співпраця. Дівчата мають відчувати нашу підтримку. Ще раз хочу подякувати усім хто цю підтримку дає», - зазначив Володимир Федоренко.

Гості завітали не з пустими руками. Окрім фінансової нагороди від Петра Рудя, Голова Спостережної Ради ПрАТ ВКФ «Леся» у Новоград-Волинському, Микола Сиченко, пообіцяв забезпечити команду корпоративним одягом для гри, який буде виготовлений за спец. замовленням.

Та найголовніший подарунок, що отримала команда –  новий автобус Мерседес  спринтер  (Mercedes-Benz Sprinter). Його подарував підприємець та меценат, партнер команди, власник компанії BGV Group – Геннадій Буткевич.

Нагадаємо, що 4 квітня, ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (м. Житомир) перемогли  ВК «Южанка-ЧНУ-ДЮСШ» (м. Миколаїв) у фінальній грі, з рахунком 3:0, на користь житомирянок.

DSC09732

DSC09761

DSC09765

DSC09826

DSC09842

DSC09848

DSC09852

DSC09860

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2