Володимир Федоренко відзначив працівників Житомирського навчального центру підготовки поліцейських

DSC09193З нагоди чергового випуску курсантів голова обласної ради Володимир Федоренко завітав до Житомирського навчального центру підготовки поліцейських. Голова облради поспілкувався з колективом, ознайомився з матеріально-технічною базою та вручив грамоти обласної ради за високу професійну майстерність та зразкове виконання службових обов’язків.

«Щиро вітаю сьогоднішніх випускників та їх викладачів! Сьогоднішній день це результат невтомної праці багатьох людей, підсумок наполегливого навчання курсантів та самовідданої роботи всього колективу закладу. Ви отримали надійний фундамент знань і навичок, потрібних для виконання своїх професійних обов’язків. Бажаю, щоб Ви і надалі розвивали свої життєві та професійні навички та продовжували самовдосконалюватись. Щиро вірю, що ви будете гідно нести та звеличувати честь професії, віддано любити свою Батьківщину, захищати Закон і служити на благо Українському народу!», - сказав Володимир Федоренко.

Грамотами обласної ради було нагороджено:

Максима Каптенко – начальника ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»;

Анастасію Казьмерчук – начальника навчально-методичного відділення;

Кристіну Ревуцьку – старшого викладача циклу дисциплін професійної підготовки;

Олександра Горая – старшого викладача циклу спеціальних дисциплін.

Курс навчання у центрі триває 6 місяців, тож випуск поліцейських – 2 рази на рік. Загалом сьогодні випускається 119 слухачів з різних областей України.

У навчальному центрі поліцейські проходять теоретичне навчання у 11 аудиторіях, а на власній спортивно-матеріальній базі відпрацьовують уміння і навички необхідні для затримання правопорушників, припинення протиправних дій та грубих порушень громадського порядку, а також розвивають фізичні якості, навчаються прийомам самозахисту, володінню спецзасобами та зброєю.

Крім того, Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських – єдиний в Україні, що здійснює підготовку поліцейських-кінологів. Під час підготовки кінологами освоюється спеціальний курс практики дресирування собак із пошуку людей, вибухівки, зброї та наркотичних речовин.

Загалом, навчальний центр здійснює первинну професійну підготовку за п’ятьма напрямками:

- поліцейських сектору реагування патрульної поліції;

- поліцейських підрозділів превентивної діяльності;

- поліцейських-кінологів;

- поліцейських підрозділів забезпечення;

- підвищення кваліфікації поліцейських вибухотехнічних підрозділів.

Щороку у навчальному центрі випускаються не більше 480 осіб.

З 2015 року, з часу впровадження реформи Національної поліції України, підготовку, підвищення кваліфікації та навчальні збори у Центрі пройшли 7549 курсантів (слухачів), з яких 2039 пройшли первинне навчання.

Довідково.

Державна установа «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» – навчальний центр I категорії у системі Національної поліції України, який здійснює первинну професійну підготовку поліцейських, вперше прийнятих на службу до поліції.

Одночасно в навчальному центрі можуть проходити професійну підготовку 180 слухачів із можливістю проживання на його території. Ще 60 поліцейських мають змогу бути учасниками короткострокових тренінгів, семінарів та круглих столів.

Історія заснування та розвитку навчального закладу розпочинається з 1994 року. Зокрема, 12 березня 1994 року наказом міністра внутрішніх справ було створено Училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Житомирській області.

У грудні 2015 року, в рамках продовження проведення реформи було утворено Державну установу «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», яка функціонує й дотепер.

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

DSC08867

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2