«Спаси маму героя»: Володимир Федоренко із новим радником започатковує нову соціальну програму

image 5У голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренко новий радник. 1 лютого голова облради особисто привітав голову  ГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» у Житомирській області  Олену Максименко з присвоєнням відповідного статусу та вручив посвідчення.

В рамках своєї громадської діяльності пані Олена займається проблемами родин загиблих військових залучаючи благодійників та виносячи нагальні питання на розгляд місцевої влади.  

У якості радника голови обласної ради буде курувати напрямок соціальної підтримки матерів та дружин загиблих бійців АТО/ООС на офіційних засадах.

«Разом ми будемо піклуватись про всі родини наших полеглих Героїв. Вони в жодному разі не повинні залишатися з проблемами сам на сам», - зазначив голова обласної ради Володимир Федоренко.

Першим спільним проектом, за словами Володимира Федоренка, стане соціальна програма «Спаси маму Героя».

«Кожна жінка пройде безкоштовне обстеження з метою скринінгу онкологічних захворювань. Особисто переговорю з головами всіх громад Житомирщини, щоб організувати підвіз до медичних закладів. Увага до родин загиблих військових має бути в пріоритеті. Всі питання, які стосуються мам і дружин наших Героїв я триматиму на особистому контролі!», - сказав голова облради.

image 4

image 4

image 4

image 4

image 4

image 4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2