У «Лісовій казці» на обсервації перебувало 8 жителів Житомирщини, двоє з яких вже готуються до виписки

Lis.kazkaУ  обласному багатопрофільному спеціалізованому фтизіопульмонологічному санаторії «Лісова казка» Житомирської обласної ради на обсервації станом на 9 годину 9 квітня перебувало 8 пацієнтів. Про це повідомив директор закладу Роман Українець.

Цей комунальний заклад «Лісова казка» визначено місцем обсервації жителів Житомирщини, які повернулися із-за кордону або були в контакті з хворими.

«Спочатку в закладі на обсервації перебувало лише два пацієнти, які повернулись з Італії та Іспанії. Ці дві людини самі виявили бажання залишитись у санаторії, так як у них вдома немає умов для самоізоляції. Один пацієнт заїхав 23 березня, інший - 28 березня. Сьогодні зранку 9 квітня ми отримали аналізи  ПЛР по цим двом пацієнтам. Результати на COVID-19 негативні, тобто вірусу у них не виявлено. Вони готуються до виписки», - розповів у телефонній розмові Роман Українець.

Наразі в закладі залишаються 6 пацієнтів, які поступили на обсервацію. Вони всі прибули з-за кордону, а саме з Польщі, Словаччини та Литви, та виявили бажання ізолюватися. Одна людина знаходиться в закладі з 2 квітня, двоє - з 4 квітня, решта - з 7 квітня. Всі вони перебуватимуть на карантині два тижні.

Зазначимо, якщо людина приїхала з-за кордону або контактувала з хворими, і у неї немає можливості або умов для самоізоляції, обласний багатопрофільний спеціалізований санаторій «Лісова казка» готовий приймати людей, які бажають ізолюватися, аби не наражати своїх рідних на небезпеку.

Варто додати, що станом на 9 годину 9 квітня на Житомирщині на коронавірус захворів 31 житель, в цілому по Україні зафіксовано 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.

Нагадаємо, що з 6 квітня Уряд ввів нові обмежувальні заходи, і за  порушення карантинних заходів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2