Комунальне підприємство «Аптека «Міжлікарняна» - стратегічне підприємство в умовах пандемії. Відео

03Комунальне підприємство «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради – це єдине підприємство  в області, яке має не лише загальну асистентську для виготовлення зовнішніх лікарських форм, а ще  й власні стерильні блоки.

«Завдяки власним потужностям, - розповідає директорка КП «Аптека «Міжлікарняна» Аліна Уткіна, - ми зможемо забезпечити необхідними  медичними стерильними розчинами жителів області, якщо виникне така ситуація, коли доступ до лікарських засобів промислового виготовлення буде обмежений».

Аптека зможе повністю забезпечити область лікарськими засобами, у тому числі стерильними розчинами,  власного виробництва  в умовах пандемії . Тут є 7 автоклавів, кожен з яких  може впродовж 2 годин виготовляти по 200 флаконів  розчинів по 200 мл, тобто 1400 флаконів кожні 2 години. При необхідності аптека може працювати цілодобово і виготовляти медичні препарати.

Вже зараз в асортименті аптеки є антисептичні препарати у достатній кількості, які фармацевти виробляють за рецептурою, затвердженою ВООЗ та з інгредієнтів, які сертифіковані в Україні. Аптека пропонує своїм клієнтам і гліцерин, і перекис водню.

 «Ці препарати, які наразі є дефіцитом в інших аптеках, у нас вони є. Знайте, що наше підприємство зможе допомогти усім нам у цей непростий час», - зазначила директорка.

Нагадаємо, що  комунальний заклад «Лісова казка» визначено місцем обсервації жителів Житомирщини, які повернулися із-за кордону або були в контакті з хворими. Тож, якщо у вас немає можливості або умов для самоізоляції, обласний багатопрофільний спеціалізований санаторій «Лісова казка» готовий приймати людей, які бажають ізолюватися, аби не наражати своїх рідних на небезпеку.

Пресслужба обласної ради

 

07

07

07

07

07

07

07

07

07

07

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2