На Житомирщині на COVID-19 захворіло ще 3 жителя області

coronavirus pozitНа Житомирщині зареєстровано 3 нові випадки захворювання на COVID-19. І станом на 9 годину 7 квітня в області вже 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19: по 2 випадки в м. Радомишль, Житомир, Коростенський район; по 4 випадки Малинський та Бердичівський район.

Як повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», нові випадки захворювання виявлено у м. Малині та в Бердичівському районі.

За минулу добу надійшло 12 термінових повідомлень на підозру COVID-19. Усього за період моніторингу з 29 січня по 9 годину 7 квітня надійшло 110 термінових повідомлень на підозру захворювання, а також до вірусологічної лабораторії надійшло 114 проб біоматеріалу від хворих із 18 адміністративних територій. З них у 14-ти випадках виявлено COVID -19, у 93 пробах результат негативний, ще 7 проб - в роботі.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОВ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, що з 6 квітня Уряд ввів нові обмежувальні заходи, і за  порушення карантинних заходів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 Пресслужба обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2