В обласній раді розглянуть пропозиції щодо допуску претендентів на конкурс на посаду директора діагностичного центру, що у Коростені

11В обласній раді 30 січня відбудеться друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства  «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені».

На цьому засіданні конкурсна комісія розглядатиме пропозиції стосовно допуску претендентів до участі у конкурсі, зокрема чи відповідають подані ними документи  кваліфікаційним вимогам.

Варто зазначити, що на посаду керівника комунального закладу охорони здоров’я претендують 3 кандидати. Наразі на комунальному некомерційному підприємстві  обов’язки директора виконує Олександр Гутевич.

Конкурсна комісія розпочне роботу об 11.00  за  адресою:  м. Житомир, майдан  ім. С.П. Корольова, 1, каб. 204 (2-й поверх).

Детальну інформацію про перше засідання конкурсної комісії та про конкурс в цілому можна переглянути у рубриці «Управління майном».

Нагадаємо, що обласна рада запрошувала громадськість долучитися до обрання директора Обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені».

Варто зазначити, що конкурс відбувається відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення обласної ради «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, розпорядження голови обласної ради «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр  у м. Коростені».

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2