Голова Верховної Ради України відвідує Житомирську область

01Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 9 грудня здійснює регіональну поїздку на Житомирщину. Участь у заходах беруть голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, народні депутати та депутат обласної ради Ілля Смичок.

Під час візиту Глава українського парламенту відвідав Житомирський обласний ліцей-інітернат для обдарованих дітей, де поспілкувався з педагогічним колективом та вихованцями.

Як розповіла Дмитру Разумкову керівник ліцею Людмила Корінна, обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей – це загальноосвітній навчальний заклад  ІІ-ІІІ ступенів з профільним навчанням для здібної та обдарованої молоді, що забезпечує здобуття освіти понад державний освітній мінімум.

«Заснований заклад у травні 1991 року рішенням Житомирського облвиконкому. Наразі в 17 класах ліцею навчається 466 учнів з усіх районів області, переважно з сільської місцевості. Освітній процес забезпечують 67 педагогічних працівників. Серед напрямів навчання - філологічний, суспільно-гуманітарний, природничо-математичний, спортивний. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання – IV місце серед шкіл міста Житомира. Завдання закладу - виховання творчої, обдарованої особистості, отримуючи перемоги у різноманітних інтелектуальних змаганнях, конкурсах, акціях» - розповіла директор закладу.

Спілкуючись з вихованцями, Дмитро Разумков відповів на запитання учнів, які стосувались майбутнього України, української політики, децентралізації, обігу землі і як стати успішним політиком тощо.

Дмитро Разумков зазначив, що сьогодні Україна випереджає інші європейські країни за кількістю людей, що здобувають вищу освіту. Він також висловив стурбованість з приводу того, що багато молоді виїжджає на навчання за кордон тому, що вважає, що там краще.

«У цій ситуації немає кореляції з бюджетними місцями у вишах. Безумовно, держава повинна підтримувати студентів, але це має бути направлений рух. Цю країну ніхто не збудує, крім тих, хто живе тут, хто бачить своє майбутнє разом з Україною і хоче, щоб його діти жили, навчалися та розвивалися у нашій державі», – зазначив він.

 03

03

03

14

17

15

03

03

03

03

13

03

03

03

03

16

03

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2