В обласній дитячій лікарні ремонтують приміщення для комп’ютерного томографа

02В обласній дитячій клінічній лікарні ремонтують приміщення, де буде встановлено комп’ютерний томограф. Медичне обладнання комунальний заклад отримав в рамках благодійної допомоги від японського уряду. Щоби дізнатися, на якому етапі знаходиться ремонт приміщення і чи вкладаються будівельники у встановлені терміни, голова обласної ради Володимир Ширма 15 жовтня відвідав медичний заклад.

  • «До кінця року медичне обладнання буде поставлено в лікарню і має вже запрацювати. Тож до цього часу повинно бути підготовлено та облаштовано відповідним чином приміщення. Ремонтні роботи фінансуються з обласного бюджету, на що було виділено майже 2,5 млн грн. Тому вкрай важливо, щоби приміщення було готове вчасно», - розповів Володимир Ширма і звернув увагу будівельників на дотримання встановлених термінів.

Як зазначив головний лікар Юрій Довгополий, комп’ютерний томограф дуже необхідний для лікарні.

  • «У лікарні ніколи не було такого обладнання, і якби не безкоштовна допомога уряду Японії, то невідомо коли в закладі з’явився б комп’ютерний томограф. А це дуже важливо для пацієнтів та лікарів, оскільки це суттєво підвищує якість діагностики, а у подальшому підвищує ефективність лікування», - зазначив головний лікар.

Варто зазначити, що комп’ютерна томографія є високотехнологічним видом дослідження більшості поширених захворювань, зокрема - центральної нервової системи, хребта і суглобів, органічних змін головного мозку та його структур тощо.

01

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2