Поліцейські Житомирщини підбили підсумки роботи за 9 місяців

2У Головному управління Національної поліції області 11 жовтня відбулось на засіданні колегії, на якому підбито підсумки роботи поліцейських за 9 місяців. У засіданні взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

У вступному слові Володимир Ширма зазначив, що порівняно з іншими державними органами, довіра до поліції достатньо висока.  Також голова обласної ради наголосив на тому, що послуга безпеки має бути максимально наближена до людини і це є елементом стратегії децентралізації. Адже успішний розвиток  громад значною мірою залежить і від безпечного середовища на їхній території.

  •  «Великі надії покладаємо на проєкт «Поліцейський офіцер громади», що націлений на гарантування безпеки та правопорядку на місцевому рівні», - додав він.

У ході колегії начальник ГУНП у Житомирській області Сергій Крупєй повідомив, що підрозділами поліції Житомирщини зареєстровано понад 153 тисяч заяв та повідомлень, на 5 % зменшилась кількість особливо тяжких та на 16,7% тяжких злочинів.

Завдяки належній організації роботи ліквідовано 7 організованих груп і злочинних організацій, члени яких учинили 39 кримінальних правопорушень, ліквідовано нарколабораторію та 6 наркопритонів.

Також було відмічено, що  є тенденція до зниження дитячої злочинності на 36,2%.

Підсумовуючи роботу колегії Сергій Крупєй  зазначив, що довіру людей треба заслужити конкретним результатом  - попередженням та розкриттям правопорушень.

Також окремі працівники отримали відомчі нагороди та відзнаки з нагоди Дня захисників Вітчизни.

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2