Володимир Ширма привітав з ювілеєм Народного артиста України Михайла Гузуна

2Днями відсвяткував своє 70 –річчя хореограф, Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв Молдови, почесний громадянин міста Житомира,  засновник та директор академічного хореографічного ансамблю «Сонечко», депутат Житомирської обласної ради 5 скликання Михайло Гузун.

Детальніше...

В обласній дитячій лікарні ремонтують приміщення для комп’ютерного томографа

02В обласній дитячій клінічній лікарні ремонтують приміщення, де буде встановлено комп’ютерний томограф. Медичне обладнання комунальний заклад отримав в рамках благодійної допомоги від японського уряду. Щоби дізнатися, на якому етапі знаходиться ремонт приміщення і чи вкладаються будівельники у встановлені терміни, голова обласної ради Володимир Ширма 15 жовтня відвідав медичний заклад.

Детальніше...

У комунальній дитячій лікарні діти навчаються у Школі супергероїв

02Дітлахи, які лікуються у Житомирській обласній дитячій лікарні, відвідують Школу супергероїв. Школа відкрила свої двері для маленьких пацієнтів 11 жовтня. Участь у відкритті навчального класу у комунальному закладі взяв голова обласної ради Володимир Ширма.

Детальніше...

Житомир зустрічав астронавтку, українку за походженням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер

1 26

Більше сотні житомирян прийшли до музею Космонавтики ім.С.П.Корольова аби зустрітись з астронавткою, українкою за походженням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер. Зустрівся з гостею і голова обласної ради Володимир Ширма та депутатка обласної ради Олена Галагуза.

Детальніше...

Максим Вілівчук: ми продовжуємо реалізацію проєктів у сфері співпраці влади та бізнесу

С Д 1 6У рамках співробітництва Житомирської обласної ради та благодійних організацій і меценатів у сфері соціального захисту малозахищених верств населення були передані подарунки двом комунальним закладам обласної ради від представників фармацевтичної компанії.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2