№1038 Про внесення змін у перспективний план формування територій громад Житомирської області

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

                                                                                                         

Шістнадцята сесія                                                                          VII скликання

від 31.05.2018   №1038

Про внесення змін у перспективний план
формування територій громад Житомирської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 8¹, 8², 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від08.04.15
№214, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.08.15 № 901-р «Прозатвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області», зі змінами, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 27.04.2018 №2477/51/2-18, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни у перспективний план формування територій громад Житомирської області, схвалений рішенням обласної ради від 28.05.15
№1495, зі змінами, та затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №45-р, а саме:

1.1. Включити пропозиції щодо утворення об’єднаних територіальних громад згідно з додатком 1.

1.2. Включити пропозиції щодо зміни складу об’єднаних територіальних громад у зв’язку з добровільним приєднанням до них інших територіальних громад згідно з додатком 2.

1.3. Включити пропозиції щодо зміни складу об’єднаних територіальних громад у зв’язку з добровільним об’єднанням їх з іншими територіальними громадами, згідно з додатком 3.

2.Обласній державній адміністрації подати рішення обласної ради з додатками у Кабінет Міністрів України для затвердження в установленому порядку.

3. Обласній державній адміністрації до подання в Центральну виборчу комісію рішення рад про об’єднання та приєднання територіальних громад для призначення у них місцевих виборів інформувати обласну раду щодо відповідності прийнятих рішень перспективному плану формування територій громад Житомирської області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради КрамаренкаС.М., постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

 

Голова обласної ради                                                         В.В.Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2