Про направлення на навчання Вілівчука М.О.

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                                              VII скликання

від                   

Про направлення на навчання
Вілівчука М.О.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 № 255 «Про затвердження положень про прийом, стажування в органах державної влади і органах місцевого самоврядування слухачів, працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, а також переліку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, в яких проводиться у 2013-2018 роках стажування слухачів Національної академії», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності  від                      , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Направити заступника головиобласноїради Вілівчука Максима Олександровича на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Голова обласної ради                                                            В.В. Ширма

 

Розробник проекту рішення:
Житомирська обласна рада
Відповідальна особа: Файчук  Т. А., головний спеціаліст
Управління  юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату
обласної ради, тел. 47-45-25.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2