Останні новини

Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 27.11.2020 № 12 «Про утворення президії обласної ради VIII скликання», зі змінами

 trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята  сесія                                                                                        VIIІ скликання

від                     №  

Про внесення змін у рішення
Житомирської обласної ради
від 27.11.2020 № 12 «Про утворення
президії обласної ради VIII скликання»,
зі змінами

Відповідно до статей 43, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 140 Регламенту обласної ради VIII скликання, затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 13, зі змінами, витягу з протоколу засідання депутатської фракції політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» в Житомирській обласній раді від 11.02.2022 № 9, розглянувши заяву депутатської  фракції  політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Житомирській обласній раді від 15.03.2022, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                    , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 27.11.2020 №12 «Про утворення президії обласної ради VIII скликання», зі змінами, а саме:

1.1. Слова «Ющенко Олександр Миколайович - голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села» доповнити словами «голова депутатської фракції політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» в Житомирській обласній раді.

1.2. Слова «Кицак Людмила Вікторівна - голова депутатської фракції політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» замінити словами «Кицак Людмила Вікторівна - голова депутатської групи з гендерних питань у Житомирській обласній раді «Рівні можливості».

1.3. Виключити зі складу президії обласної ради VIII скликання голову депутатської фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Житомирській обласній раді Мелашенка Анатолія Васильовича.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Заступник голови обласної ради                                                                            В.В. Ширма

Розробник:
Управління організаційного забезпечення
депутатської діяльності, роботи постійних
комісій та фракцій виконавчого апарату
обласної ради
Глушенко М.Д., 43-21-31

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2